KONST / Litografier / Färglitografi 14046011
nr 1404 6011
Tadeusz Filipek
(1957-2010), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 7/50. Motivet: 36x27cm, yttermått inklusive ram: 61x50cm
Tadeusz Filipek, bildkonstnär född 1957, död 2010.
måndag 21 juni 2021
kl 20:59:14